Arama

Kurumsal

5.500 m2 açık alan ve 4.200 m2 kapalı alanda üretim...

Liderlerinin pozitif enerjisi ve vizyoner kişiliğinden kaynaklanan güçlü Nokhba ​kültürü, 1991 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde başlar. Yetenekli olan herkesin kişisel ve profesyonel olarak gelişebileceği yenilikçi şirketin, ütü masası ve çamaşır kurutma askısı, odaklandığı temel eşyalardır. Hem üretici hem de distribütör olarak Nokhba, en yüksek kalite standartlarına göre ürün geliştirme, üretme ve tedarik etme potansiyeline sahiptir. Evrimsel olarak model tasarımında, sürekli değişen çevreye adaptasyon, ekip çalışması, verimlilik ve sürdürülebilirlik temel şirket prensipleridir.


Tasarım Ve İşlevsellik

Kalite, analitik bir çabanın sonucudur, bunun için her zaman üstün bir ürün yaratma şevki olmalıdır. Materyal bileşenleri için tasarım ve işlevsellik önemlidir, bununla birlikte montaj tecrübesi, onu mükemmel ve dayanıklılık garanti eden özel bir ürün haline getirir.


Yüksek Kaliteli Malzemeler

En dayanıklı materyallerin kullanıldığı tüm ütü masası ve çamaşır kurutma askıları, çizme, kesme gibi hasarları önlemek için özel yüzeylere sahiptir. Ütü masası üst kılıflarındaki kumaşlar dahil tüm ürünlerde toksik olmayan boyalar kullanılır.


Optimizasyon Ve Verimlilik

Her bir ütü masası ve çamaşır kurutma askısı, titizlik ve profesyonellikle tasarlanır ve nihai ürün haline getirilir. Kaynak kaybını en aza indirmek için tüm üretim süreçleri en ekonomik ve optimum şekilde optimize edilir.


Zorlu Üretim Testleri

ISO 9001, malzeme seçimi süreçlerini, verimlilik planlamalarını, şirket güvenilirlik yönetimini ödüllendirir. Ürün kalite ve güvenliğine yönelik şirket politikası, zorlu iç testler sayesinde sertifikasyon kriterlerini karşılar.

Sol Etiket
Sağ Etiket